Зима близько! – Гончарук запевнив, що не потерпить саботаж запуску опалення

Олексій Гончарук – голова Кабінету Міністрів України

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив головам обласних державних адміністрацій повністю забезпечити початок опалювального сезону. І пообіцяв, що уряд буде жорстко карати за будь-які спроби саботажу. Об этом сообщает elknews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Передусім мовиться про Дніпропетровську, Львівську та Кіровоградську області, де є проблеми з початком опалювального сезону (області мають борги перед НАК "Нафтогаз України"). Про це прем’єр Гончарук написав у фейсбуці.

Важливо: В Україні опалювальний період розпочався у всіх областях: де все ще існують проблеми

"Зима близько! Уряд зі свого боку зробив все, щоб опалювальний сезон почався вчасно і тривав без проблем. На цьому тижні я ще раз особисто перевірив готовність всіх газових сховищ до зими. У нас рекордні 21,8 мільярда кубометрів газу, працюють одночасно всі 11 сховищ", — написав Гончарук у своєму фейсбуці.

За його словами, відтепер уся відповідальність за тепло в будинках українців узимку – на місцевій владі у кожному конкретному населеному пункті.

"Доручив сьогодні на селекторній нараді головам Дніпропетровської, Львівської та Кіровоградської областей забезпечити в повному обсязі початок опалювального сезону. Чекаю звіт за результатами виконаної роботи. Особисто буду тримати на контролі це питання!" – наголосив прем’єр.

Голова Кабміну окремо зазначив, що уряд буде "жорстко реагувати на будь-який саботаж і затримку старту опалення в містах".

Зверніть увагу:

► На Львівщині черговий скандал через зрив опалювального сезону.

► Опалювальний сезон у Дніпрі опинився під загрозою зриву.


Джерело статті: “http://24tv.ua/zima_blizko__goncharuk_zapevniv_shho_ne_poterpit_sabotazh_zapusku_opalennya_n1228131”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя