Мінекономіки представило новий бренд України - Innovative Ukraine


Українська делегація представила концепцію нового бренду України "Innovative Ukraine: From Soul to Brain" у межах засідання Асамблеї держав — членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. Об этом сообщает zptown.in.ua со ссылкой на СМИ.

Концепція бренду "Innovative Ukraine" передбачає висвітлення історії і традицій України, демонстрація сучасних інноваційних досягнень ТОП — стартапів України, а також діючих моделей в сфері інформаційних і високих технологій.

"Сьогодні це честь для мене представити новий бренд Innovative Ukraine, який показує привабливість України для бізнесу та інвестицій. Це поєднання міцних традицій інноваційності, чіткого бачення сьогодення і відкритості до майбутнього. Ми представляємо країну, яка має довгу історію створення інновацій на всіх етапах свого існування ", — заявив торговий представник України Тарас Качка.

За словами чиновника, бренд "Innovative Ukraine: From Soul to Brain" є візуалізацією української культурної спадщини в поєднанні з сучасними досягненнями в сфері інновацій.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/minekonomiky_predstavylo_novyy_brend_ukrayiny_innovative_ukraine”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя